Krok 1 – Rejestracja + 50zł

Gratulacje podjęcia decyzji która może zmienić twoje życie która pozwoli ci zarabiać online od tego momentu zaczynasz podążać nową drogą jeżeli wytrwale będziesz nią kroczył to już za niedługo zarobisz pierwsze 1000zł z internetu a co więcej nauczysz się wykorzystwać potencjał social media i tworzyć własne strony internetowe na których nauczysz sie zarabiać i to wszystko bez skomplikowanych treści , ale pierwsze krok nr 1więc do dzieła wykonajmy krok nr 1 

Krok nr 1 czas start 🙂

Pierwszym etapem naszego szkolenia jest rejestracja do pierwszego programu partnerskiego gdzie zarobimy pierwsze 1000zł jeżeli będziesz miał trudności z wykonaniem tego kroku zawsze możesz się zemną skontaktować jak to zrobić będzie podane na samym dole.

teraz krótko o każdym z programów

eBrokerPartner to internetowy program partnerski, dzięki któremu możesz zarabiać na polecaniu najlepszych produktów finansowych i pozafinansowych bez wychodzenia z domu! I wcale nie musisz znać się na finansach – wystarczy, że masz chęć i zapał do pracy! Już na starcie otrzymasz od nas fachową pomoc oraz unikalne narzędzia, które pomogą Ci promować oferty znanych i popularnych instytucji.

Co to za Firam ? 

Właścicielem serwisu internetowego ebrokerpartner.pl, w ramach którego zorganizowany jest Program Partnerski eBroker Partner jest Rankomat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Warszawie (01-141), przy ul. Wolskiej 88, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod numerem 0000588980, posiadająca numer NIP: 527-27-51-881 i REGON: 363096183, e-mail: office@grupaebroker.pl, zwana dalej Rankomatem.

Wystarczy, że:

 • jesteś osobą pełnoletnią,
 • szukasz sposobu na dodatkowy zarobek,
 • chcesz zacząć zarabiać już dziś.

Dlaczego warto?

Współpracując z nami zyskujesz:

 • 50zł na start,
 • wysokie prowizje,
 • do 10% zysku z programem polecającym
 • szeroką ofertę produktów (także pozafinansowych)
 • przejrzysty panel partnera,
 • dedykowaną stronę WWW z Twoimi produktami (zobacz »),
 • rozliczenia w modelach CPLCPS i CPA, ( w następnych krokach dowiesz się co to znaczy)
 • innowacyjne narzędzia,
 • bezpłatne subdomeny,
 • stałą opiekę i pomoc specjalistów.

Pisząc w skrócie:
Jest to internetowa platforma, która umożliwia nam zarabianie pieniędzy w internecie bez większej wiedzy dzięki naszemu systemowi , Po kolei przeprowadzimy Cię przez rejestrację, jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania, po prostu do nas napisz, nie wstydź się. Nikt nie zaczynał zarabiać w sieci od pozycji mistrza, tylko małymi krokami wszystkiego się uczył od zera. My to doskonale rozumiemy.

A TU SCREEN Z MOICH WYPŁAT Z TEGO PROGRAMU

Rejestracja w eBroker jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje, a na start otrzymujesz 50zł bonusu od firmy.

PORADNIK JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ

 

Ważne:  To ważne żebyś się zarejestrował z powyższego linku. Dzięki temu trafisz do naszej grupy i będziemy mogli dalej razem współpracować.

Jak dostać dostęp do kroku nr 2 ?

Aby uzyskać dostęp do kroku nr 2  skontaktuj się zemną na FB lub drogą E-Mail na dole masz formularz w treści pisząc wykonałem krok nr 1 a w tresci wpisz swój nr ID żebym wiedział że to ty nr ID będziesz miał w prawym górnym roku po zalogowaniu do panelu ebroker 🙂